<

Vitajte v našej cestovnej agentúre

Ponúkame obrovské množstvo ponúk zájazdov

od renomovaných a overených cestovných kancelárií.

Ponúkame denne najnovšie zájazdy

Hľadáte super-výhodný Last Minute?

Sledujte ponuky na našom Facebooku a buďte vždy v obraze.

zobraziť ponuky
>
1 2
Mária Wagnerová MIA TOUR & REALITY
Piaristická 2, 949 01 Nitra, budova Stapring - prízemie
0905 130014
miatour@miareality.sk

O nás

Cestovná agentúra MIA TOUR je tu pre Vás od r. 2006. Ponúkame Vám zájazdy od renomovaných a overených cestovných kancelárií. Ceny za zájazdy sú ROVNAKÉ ako u touroperátora, cestovná agentúra ceny NENAVYŠUJE, poskytuje Vám tiež všetky výhody, zľavy a bonusy ako v CK.
 

MIA TOUR je autorizovaným predajcom cestovných kancelárií Satur, Kartago, Hydrotour, Firo tour, Sunflowers, Tip Travel, Aeolus, Bubo, Čedok, Eti, Fifo, Globtour, Happy Travel, Hechter, Juventour, Happy Travel, Leonardo, Lipa, Lymos, Orex, Paxtravel, Pegas, Solvex, Turancar, Vítkovice tours a mnohých dalších.
Tiež ponúkame zájazdy aj rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií ako TUI, Gulet, FTI, Neckerman, Alltours atď.

 

Cez stránku miatour.sk si môžete z pohodlia domova vyžiadať ceny a informacie o akomkoľvek type dovolenky z ponuky katalógových cien, FIRST MINUTE a LAST MINUTE zájazdov. Už viac sa nemusíte trápiť listovaním desiatok katalógov. Zadaním vašich požiadaviek (destinacia, termín, počet osôb a ich vek, typ stravovania, dĺžka pobytu, špecialne požiadavky) celú prácu prenecháte na nás a my vám spracujeme ponuku.

 

 

Pre najhorúcejšie tipy na skvelú dovolenku využite funpage na FACEBOOK-u, kde denne aktualizujeme najlepšie aktuálne ponuky.

 

V prípade potreby sme vám k dispozícii aj v kamennej cestovke v Nitre na Piaristickej 2 (budova Stapring, prízemie). Dovoľujeme si ponúknuť aj dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a mnohé osobné odporúčania na konkrétne navštívené destinácie a hotely.

 

 Okrem letných dovoleniek vlastným autom, letecky, kombinovane, loďou a autobusom nás neváhajte kontaktovať aj s požiadavkami na zimnú dovolenku v exotických destináciách, lyžovačku, poznávací zájazd. Pripravíme ponuky na firemné výlety, školské výlety, firemné motivačné pobyty - incentíva, letenky, jednoducho som pripravená Vám ponúknuť alternatívu na akýkoľvek Váš cestovateľský sen.

 

Mária Wagnerová