<

Vitajte v našej cestovnej agentúre

Ponúkame obrovské množstvo ponúk zájazdov

od renomovaných a overených cestovných kancelárií.

Ponúkame denne najnovšie zájazdy

Hľadáte super-výhodný Last Minute?

Sledujte ponuky na našom Facebooku a buďte vždy v obraze.

zobraziť ponuky
>
1 2
Mária Wagnerová MIA TOUR & REALITY
Coboriho 1, 949 01 Nitra - Polygón
0905 130014
miatour@miareality.sk

O nás

Cestovná agentúra MIA TOUR je tu pre Vás od r. 2006. Ponúkam Vám zájazdy od renomovaných a overených cestovných kancelárií. Ceny za zájazdy sú ROVNAKÉ ako u touroperátora, cestovná agentúra ceny NENAVYŠUJE, poskytuje Vám tiež všetky výhody a zľavy a bonusy ako v CK.

MIA TOUR je autorizovaným predajcom cestovných kancelárií Satur, Kartago, Hydrotour, Tip Travel, Adria, Bubo, Dovolenka SME, Čedok, České kormidlo, Eti, Eso, Fifo, Fantasy travel, Famili travel, Globtour, Intermedial, Juventour, Jadran travel, Happy Travel, Leonardo, Lipa, Lymos, Orex, Orient travel, Paxtravel, Pegas, Hechter, Solvex, Sun&Fun, Tripito, Turancar a mnohých dalších.

Tiež ponúka zájazdy aj rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií ako Meiers, FTI, TUI, Gulet, Neckerman, Alltours atď.

Na stránke si môžete z pohodlia domova vytipovať alebo aj objednať svoju dovolenku z pravidelne aktualizovanej ponuky katalógových cien, FIRST MINUTE  a LAST MINUTE zájazdov. Už viac sa nemusíte trápiť listovaním desiatok katalógov. Zadaním parametrov Vašej vytúženej dovolenky Vám vyhľadávač poskytne všetky dostupné informácie, popis pobytového miesta s fotografiami a s predbežnou kalkuláciou konečnej ceny.

K mnohým zaujímavým tipom sa môžete dostať aj cez funpage MIA TOUR na Facebooku. 

V prípade potreby som Vám k dispozícii aj v kamennej cestovke v Nitre-Polygóne na Coboriho 1 (vjazd od parkovacieho domu). Dovoľujem si ponúknuť aj dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a mnohé osobné odporúčania na konkrétne, mnou navštívené destinácie a hotely.
 

Mária Wagnerová